STEAM emocinis žemėlapis

Gegužės 6 dieną Kauno Jono Laužiko mokykloje vyko edukacija „STEAM emocinis žemėlapis“. Joje dalyvavo 1, 2A, 2B ir 4 klasių mokiniai.
Užsiėmimo metu vaikai mokėsi atpažinti įvairias emocijas, jas suprasti ir išreikšti per muziką, judesį bei meną. Mokiniai klausėsi muzikos, šoko pagal skirtingas emocijas – džiaugsmą, pyktį ir kitas nuotaikas. Taip pat ieškojo žurnaluose emocijas atspindinčių paveikslėlių, kūrė koliažus ir klijavo savo emocijų žemėlapius.
Edukaciją vedė elfė – edukatorė Agnė, kuri sukūrė šiltą, kūrybišką ir jaukią atmosferą. Vaikams veikla labai patiko – netrūko gerų emocijų, šypsenų ir kūrybinio džiaugsmo. 💛