Gegužės 20 dieną vyko akcija „Rūšiuoju gamtoje – rūpinuosi pasauliu”. Vaikai sužinojo, kaip teisingai rūšiuoti šiukšles ir kodėl tai svarbu, saugant gamtą ir aplinką. Mokiniai aktyviai dalyvavo įvairiuose veiklose, žaidimuose bei užduotyse, kurios padėjo geriau suprasti atliekų rūšiavimo svarbą. Veiklų metu netrūko geros nuotaikos, bendradarbiavimo ir smalsumo. Ši akcija paskatino atsakingiau rūpintis gamta ir mus supančia aplinka.