Balandžio 23 dieną Kauno Jono Laužiko mokykloje saulės, žolelių kvapų ir ramybės apsuptyje vyko pažintinė – tiriamoji veikla apie vaistinius augalus. Jos metu vaikai susipažino su įvairiomis vaistažolėmis, mokėsi jas atpažinti, tyrinėjo jų išvaizdą, kvapą bei naudą sveikatai. Didžiausią džiaugsmą vaikams suteikė praktinė veikla – žolelių arbatos ragavimas. Renginiui baigiantis, vaikai gavo užduotį grupėse: sukurti savo unikalią žolelių arbatą specialiuose, pačių dekoruotuose arbatinukuose ir sugalvoti pavadinimą jai. Arbatinukai tapo ne tik kūrybiniu darbeliu, bet ir simboline vaistinėle, pilna kvapų, spalvų ir gamtos paslapčių.
Veiklos organizatorės: J. Kemzurienė J. Simanavičienė