Jaunieji knygų mylėtojai

Birželio 1 d. mūsų mokykloje svečiavosi tarpinstitucinio ilgalaikio projekto, „Jaunieji knygų mylėtojai“,  Kauno Pr. Daunio  ugdymo centro mokiniai. Vaikai susipažino su tvarumo idėjomis. Per kūrybines ir pažintines veiklas, kartu skaitė knygeles, kalbėjo apie atsakingą elgesį ir draugystę su aplinka.  Kūrė darbelius naudodami įvairias priemones, o mokyklos kieme rinko lauko gėles ir iš jų dėliojo bendrą širdelę – meilės gamtai, bendrystės ir rūpesčio mūsų planeta simbolį. Veiklos metu buvo ugdoma pagarba gamtai. Mažais žingsneliais mokomės kurti tvaresnę ateitį.

Parengė: logopedės O. Strebulienė, S. Lodienė