Edukacinė išvyka į Kauno VDU botanikos sodą

Gegužės 19 dieną popamokinės veiklos metu mūsų mokyklos mokiniai lankėsi VDU Kauno botanikos sode, kur dalyvavo edukacijoje „Pažink drugelius“. Jos metu susipažino su spalvingu drugelių pasauliu, jų gyvenimo ciklu – nuo mažo kiaušinėlio iki įspūdingo sparnuoto vabzdžio, sužinojo, kuo jie minta, kur gyvena ir kodėl yra svarbūs gamtai. Vaikai stebėjo gyvus drugelius, jų įvairiaspalvius sparnų raštus. Botanikos sodo aplinka suteikė galimybę patirti atradimo džiaugsmą ir praleisti prasmingai laiką.

Organizatorė: vyr. aukl. J. Kemzurienė