Vakar Kauno Jono Laužiko mokyklos mokiniai lankėsi Kauno marių regioninio parko gamtos mokykloje. 🪻🍀🌳🐝🦋 Ten dalyvavo edukacijoje ” Atrask saugomą Kauno marių gamtą iš arti“. Vaikai turėjo galimybę pažinti gamtą ne tik akimis, bet ir klausa, uosle, lytėjimu bei skoniu. Edukacijos metu klausėsi paukščių garsų, lietė įvairius gamtos objektus, bandė atpažinti kvapus ir tyrinėjo aplinką pasitelkdami visus pojūčius👂👃👁️👅🫳 Vaikai aktyviai įsitraukė į veiklas, smalsiai tyrinėjo gamtą ir sužinojo daug įdomių dalykų apie miško pasaulį. Edukacija suteikė daug gerų emocijų, naujų patirčių bei priminė, kaip svarbu saugoti ir pažinti mus supančią gamtą.🍃 Matyti mažiau