Aš – gamtos žmogus

reali ir virtuali paroda apjungianti kūrybą iš antrinių bei gamtinių medžiagų

       Mokykloje vyko kūrybinių darbų paroda „Aš – gamtos žmogus“. Mokiniai kūrė laikinus meninius objektus gamtoje, nekenkdami aplinkai ir tausodami natūralią jos darną, kūrybai pasitelkdami įvairias gamtines medžiagas bei antrines žaliavas. Parodos metu buvo ugdomas mokinių kūrybiškumas, stiprinamas ryšys su gamta, skatinamas atsakingas požiūris į aplinką, tvarų vartojimą ir gamtos išsaugojimą.
       Paroda yra laikino pobūdžio – po jos eksponuoti kūriniai išardomi, perdirbami arba paliekami natūraliai suirti. Taip pabrėžiama laikinumo, gamtos cikliškumo ir atsakingo vartojimo idėja.
      Dėkojame visiems dalyviams už kūrybiškus, prasmingus ir gamtai draugiškus darbus.

Organizatorė vyr auklėtoja Jolanta Rinkūnienė